Jesteś tutaj: aptekagrand.pl > Dieta > Wyżywienie dla przedszkoli i szkół Warszawa

Wyżywienie dla przedszkoli i szkół Warszawa

Stworzono wiele diet opierających się na podziale żywności i zasadzie niełączenia. Wyżywienie dla przedszkoli i szkół Warszawa Jedną z nich jest dieta Haya

Doktor Hay podzielił produkty na trzy grupy – białkowe, węglowodanowe i neutralne. Dieta, którą opracował opiera się na podstawowej zasadzie – nie wolno łączyć żywności z grupy białkowej i węglowodanowej, ponieważ jest ona trawiona przez inne enzymy. Mieszanie prowadzi do powstawania substancji szkodliwych dla zdrowia, które obciążają organizm, Wyżywienie dla przedszkoli i szkół Warszawa prowadząc do odkładania się tłuszczu i chorób. Dieta Haya pozwala więc pozbyć się kilogramów i poprawić wygląd sylwetki, ale także poprawić samopoczucie i uniknąć różnych chorób. Jest to dieta zbilansowana, bezpieczna dla zdrowia i przez kilka tygodni można ją stosować bez konsultacji z lekarzem.

Dieta Haya ma podstawową wadę – należy zapoznać się ze składem wszystkich produktów, które jemy, a posiłki wymagają przemyślenia i zaplanowania. Nie jest to więc dieta dla osób zapracowanych, które nie mają czasu na szczegółowe planowanie posiłków i gotowanie. Wyżywienie dla przedszkoli i szkół Warszawa Jeśli jednak zdecydujemy się na ten wysiłek, bez wątpienia zostanie on nagrodzony spadkiem wagi.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.