Jesteś tutaj: aptekagrand.pl > Smaki > Paczka od Rolnika

Paczka od Rolnika

Koper to bardzo popularna, zwłaszcza w naszym kraju, roślina. Paczka od Rolnika Intensywnie zielony, świeży, młody koperek ma bardzo wyrazisty smak oraz aromat. Świetnie nadaje się do doprawienia wiosennych potraw, takich jak botwina, młode ziemniaki, czy młoda kapusta.

Koper można dodawać także do różnego rodzaju zup oraz mięs. Jego zastosowanie w kuchni jest  szerokie. Oczywiście koper wykorzystywany jest również do przygotowywanie kiszonych ogórków. W sklepach można kupić nie tylko świeży koperek, ale także suszony. Paczka od Rolnika Jego smak i aromat jest jednak dużo słabszy od tego świeżego. Jeśli chcemy cieszyć się świeżym, zielonym koperkiem przez cały rok można go drobno posiekać i zamrozić. W ten sposób zachowa większość swojego niepowtarzalnego aromatu.

Koper to nie tylko doskonała przyprawa do potraw, ale także źródło różnego rodzaju cennych substancji, witamin oraz mikroelementów, dlatego warto go dodawać na co dzień do do zup sałatek i kanapek w jak największych ilościach. Paczka od Rolnika Dzięki temu będziemy jeść smacznie i zdrowo.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.