Jesteś tutaj: aptekagrand.pl > Smaki > Oczyszczanie organizmu cytryną

Oczyszczanie organizmu cytryną

Cytryna to owoc cytrusowy o bardzo intensywnym, kwaśnym smaku. Oczyszczanie organizmu cytryną Niewielu jest zwolenników jedzenie cytryn, znajdują one jednak bardzo szerokie zastosowanie w kuchni.

Najpopularniejszym zastosowaniem cytryny jest dodawanie jej soku do herbaty. Cytryna jest także wykorzystywana w różnego rodzaju deserach, na przykład kremach o smaku cytrynowym. Sok z cytryny, czy też kwasek cytrynowy są wykorzystywane jako naturalny wzmacniacz smaku w bardzo wielu potrawach, na przykład zupach. Oczyszczanie organizmu cytryną Cytryna jest także często dodawana do potraw z ryb, na przykład pstrąga, ponieważ doskonale pomaga w pozbyciu się czasem niezbyt przyjemnego aromatu ryby.

Cytryna to nie tylko duże walory smakowe i ważny składnik wielu różnych pysznych potraw, ale także źródło bardzo wielu witamin, na przykład witaminy C. Dlatego warto pamiętać o cytrynie i dodawać ją na przykład do wody, którą pijemy. Oczyszczanie organizmu cytryną Dzięki temu zapewnimy sobie codzienną dawkę witamin.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.