Jesteś tutaj: aptekagrand.pl > Przepisy > Kociołek do zupy

Kociołek do zupy

Zupa pomidorowa to jedna z najprostszych i najsmaczniejszych zup, jakie można przygotować. Kociołek do zupy Zupę pomidorową można podawać z makaronem, ryżem lub ziemniakami, zależnie od upodobań. Makaron i ryż należy ugotować oddzielnie.

Zupę przygotowuje się na wywarze z mięsa, najlepiej z kurczaka, włoszczyzny – marchewki, pietruszki, pora i selera oraz dobrej jakości przecieru pomidorowego. Do zupy można dodać kawałki gotowanego mięsa lub plasterki marchewki. Kociołek do zupy Bardzo często do zupy pomidorowej dodaje się bardzo często śmietanę. W tym celu należy odlać część gorącej zupy i wymieszać ją w kubku ze śmietaną – dzięki temu śmietana się nie zważy. Zupę pomidorową można podawać także ze świeżą, posiekaną natką z pietruszki lub koperku.

Zupę pomidorową można przygotować także ze świeżych pomidorów lub soku pomidorowego. Doskonałym pomysłem jest przygotowywanie własnego przecieru pomidorowego w sezonie, kiedy pomidory są tanie. Kociołek do zupy W ten sposób mamy zawsze pod ręką doskonały domowy przecier, który sprawi, że zupa będzie bardzo smaczna.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.