Jesteś tutaj: aptekagrand.pl > Dieta pana Andrzeja > Dieta pana Andrzeja – dzień 1

Dieta pana Andrzeja – dzień 1

Każda dietę od czegoś trzeba zacząć. Dieta pana Andrzeja – dzień 1 Oczywiście pierwszy krok jest najtrudniejszy, jednak czasem musi by odpowiednio drastyczny, aby nie tyle zachęcić nas do dalszych dni diety, ale po prostu przygotować na to, co nas czeka. Tak jest też z tą dietą. Bowiem pierwszy dzień rozpoczynamy od niejedzenia niczego.

Głodówka to powszechnie znana metoda, która pomaga pozbyć się zbędnych kilogramów. Jednak w gruncie rzeczy może bardziej zaszkodzić, niż się przyczynić do pięknej smukłej sylwetki. W tym wypadku jednak nie będziemy przesadzać i nasza głodówka potrwa tylko jeden dzień. Dlaczego? I właściwie po co ta cała głodówka? Nie chodzi o to, aby uprzykrzyć komuś życie. Głodówka po pierwsze ma za zadanie oczyszczenie naszego organizmu. Dlatego pierwszego dnia warto postarać się o to, aby nie przyjmować w ogóle żadnych kalorii. Żeby zapełnić czymś żołądek, albo zwyczajnie go oszukać, można zjeść przez cały dzień kilka wafli ryżowych, które odpowiednio napęcznieją w naszym organizmie i nie będziemy aż tak bardzo odczuwać głodu.

Oczywiście nasza głodówka jest czysto profilaktyczna. Dieta pana Andrzeja – dzień 1 W ten sposób pozbywamy się z organizmu niepotrzebnych śmieci, negatywnych składników odżywczych i przede wszystkim toksyn. Aby jeszcze lepiej nasze oczyszczanie przebiegało, należy popijać przez cały dzień zieloną herbatę, która wspomoże działanie głodówki.

Wiadomą rzeczą jednak jest, że człowiek potrzebuje energii, aby funkcjonować, jednak energia dostarczana jest do organizmu głównie poprzez spożywane kalorie zawarte w produktach pożywienia. W tym wypadku, jeśli planujemy rozpocząć tę dietę, to na pierwszy dzień, na głodówkę, najlepiej jest wybrać czas, w którym nie będziemy zmuszeni do wykonywania ciężkiej pracy, zarówno fizycznej, czy umysłowej. Dobrze więc ten dzień oczyszczenia spędzić po prostu w domu czy mieszkaniu, aby za bardzo nie tracić energii życiowej.

Głodówka będzie trwała tylko jeden dzień podczas naszej diety. Niech będzie to wyjątkowy początek i pewne fundamenty pod następne dni, kiedy będziemy starać się stosować do zawartych tutaj żywieniowych zasad. Dieta pana Andrzeja – dzień 1 Nie należy przedłużać stanu głodowania, bowiem wtedy cała dieta niekoniecznie odniesie zakładany rezultat.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.