Jesteś tutaj: aptekagrand.pl > Porady związane z kuchnią i gotowaniem > Dezodorant antyperspirant bezzapachowy

Dezodorant antyperspirant bezzapachowy

Nieprzyjemne zapachy w kuchni powstają w bardzo dużych ilościach. Dezodorant antyperspirant bezzapachowy Czasem jest to zupełnie niezależne od nas, czy też od tego jak dbamy o czystość w kuchni czy w całym domu. Nawet perfekcyjna pani domu czasem narzeka na nieprzyjemne zapachy w takich miejscach kuchennych jak lodówka, mikrofala, zlewozmywak, czy w zmywarce. Jest to spory problem, bowiem niektóre nieprzyjemne zapachy bywają niesamowicie uporczywe.

Wszystko przez to, że niektóre sprzęty bardzo szybko przechodzą różnymi zapachami, zaś większość zapachów bardzo długo się utrzymuje i trudno jest się ich pozbyć. Ponadto, kiedy zapachy jedzenia rożnego rodzaju mieszają się ze sobą, wtedy niekoniecznie może to być przyjemne doświadczenie dla naszego zmysłu węchu. Dlatego z nieprzyjemnymi zapachami dobrze jest umiejętnie sobie radzić. W jaki sposób?

Głównie za pomocą cytryny. Jeśli chcemy przykładowo pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z mikrofalówki, to wystarczy włożyć do niej ze trzy plasterki cytryny, po czym włączyć kuchenkę na pięć minut przy maksymalnej mocy. Gwarantowane jest, że przykry zapach zniknie. Oprócz tego, cytryna świetnie neutralizuje nieprzyjemne zapachy z ryb, czy chociażby jest świetna, jeśli nasze dłonie, po myciu naczyń nie pachną tak jak powinny. Dezodorant antyperspirant bezzapachowy Plasterek cytryny warto również pozostawić w zmywarce, w koszyczku, bowiem świetnie upora się ona z wszelkimi nieprzyjemnymi woniami dochodzącymi z tego myjącego urządzenia.

Jednak cytryna to nie jeden wybawiciel od nieprzyjemnych zapachów. Świetnie w tej roli sprawdza się również mielona kawa. Jest ona idealna do pozbycia się przykrych zapachów z lodówki. Wystarczy tylko na spodek nasypać nieco kawy mielonej i pozostawić na jednej z półek w lodówce. Mamy gwarantowane, że nieprzyjemny zapach zniknie jeszcze szybciej niż się pojawił.

Czasem po prostu nie da się uniknąć przykrych zapachów w naszej kuchni, bowiem to wynika z głównego przeznaczenia tego pomieszczenia i jest nieuchronne. Jedzenie ma różny zapach, który po zmieszaniu może być naprawdę nie do zniesienia. Dezodorant antyperspirant bezzapachowy Dlatego trzeba sobie z nim jakoś radzić.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.