Jesteś tutaj: aptekagrand.pl > Dieta > Badanie żywej kropli krwi

Badanie żywej kropli krwi

Jak wszyscy wiemy, każdy z nas ma jedną z czerech podstawowych grup krwi – A, B, AB lub 0. Badanie żywej kropli krwi Dr D’Adamo wykorzystał wiedzę dotyczącą właściwości poszczególnych grup do stworzenia diety, która nie tylko pomoże nam spalić kilogramy, ale ustrzec się groźnych chorób.

Dieta grup krwi zawiera restrykcyjną listę produktów, które są korzystne, szkodliwe lub neutralne dla każdej grupy. Dzięki ścisłemu przestrzeganiu tych wytycznych, nie tylko możemy bez większego wysiłku pozbyć się nadwagi, ale także poprawić funkcjonowanie organizmu i zapobiec schorzeniom, Badanie żywej kropli krwi na które zazwyczaj zapadają osoby z daną grupą krwi. Dieta zawiera często bardzo szczegółowe wskazania, skreślając z listy dopuszczalnej żywności takie produkty jak pomarańcze, awokado, mięso kaczki itp.

Zapoznanie się z tak precyzyjną listą i zastosowanie jej w codziennym żywieniu niewątpliwie może nastręczać pewnych trudności. Niektórym osobom będzie zapewne trudno zrezygnować z ulubionych przysmaków, które mogą znaleźć się na liście dań zakazanych. Dieta grup krwi nie ma także jednoznacznego naukowego potwierdzenia, Badanie żywej kropli krwi nie należy jednak z całą pewnością do diet szkodliwych i możemy ją bez większego ryzyka wypróbować.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.